AA
Soru Sahibi
15 Eylül 2021 15:43

Bel ağrısı

Dr Hakan bey merhabalar, Maalesef Urla Devlet Hastanesinden ayrılmışssınız,size nasıl ulaşabilirim?Ben de diyaliz hekimliği yapıyorum ve şu anda disk hernisine bağlı çok şiddetli ağrım var.Manuel terapi konusunda yardımcı olabilmeniz mümkün olurmu? İyi çalışmalar, teşekkür ederim. Ayşe Balım AKOĞLU

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hakan Kıvılcım
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba, *** *** ** randevu numaram. Sekreterimden randevu alabilirsiniz. Manuel terapi ve gereken tedavileri yaparız. Geçmiş olsun

16 Eylül 2021 16:41