DS
Soru Sahibi
20 Temmuz 2017 18:14

Bebeklerde beslenme

İyi günler doktor hanım bir arkadaşımın 12 aylık bebeği var geceleri dört beş defa emmeknicin uyanıyor. Muhallebiyi sevmediği için tok tutsun diye aksam yedirildiğinde yemiyor bunun icin ne yapabiliriz? İkinci bir sorum da saç boyatmayla ilgili , 6 aylık bebegım var yenı ek gıdaya baskadık sadece anne sütü içiyor.sac boyasının bir zararı olur mu. Cevabınız icin teşekkürler:)

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Sülin Oğrağ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

iyi günler 12 aylık bebek süt miktarı azaldıkça emme işinden çok hoşlanmayacak ve zamanla bırakacaktır emme yerine arada su verebilirsiniz .Sizin için de bitkisel boyaları kullanabilirsiniz

31 Temmuz 2017 08:25
Uzm. Dr. Sülin Oğrağ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

iyi günler 12 aylık bebek süt miktarı azaldıkça emme işinden çok hoşlanmayacak ve zamanla bırakacaktır emme yerine arada su verebilirsiniz .Sizin için de bitkisel boyaları kullanabilirsiniz

31 Temmuz 2017 08:26