GE
Soru Sahibi
28 Kasım 2021 19:05

Bebek kilo alimi

Iyi günler hocam benim şuan 6aylık bir erkek bebegim var doğum kilosu 2560 boyu 49 bs.cvrsi 31.8 olarak doğdu şuan 65 boyu kilolu 7500 gelişimi sizce nasıl ıki tarafa donuyo istediği oyuncak uzanıp alıyor bizimle konuşma calisiyo geri geri sürünüyor teşekkürler hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Yrd. Doç. Dr. Murat Cömert
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

İyi günler.. Doğum kilosu ve boyu olarak hayata bir adım geriden başlamış olsada şu anda akranlarını yakalamış durumda.. Bundan sonrasındada inşallah aynı hızla devam etmesini temenni ederiz.. Sağlıklı bir şekilde büyütmeniz dileğiyle.. Saygılar..

29 Kasım 2021 12:22