ÇB
Soru Sahibi
25 Şubat 2016 12:57

Bebeğim sürekli huzursuz

Merhaba doktor bey, tüp bebek tedavisi sonucu bir bebeğim oldu şimdi 39 günlük son bir haftadır uyutuyoruz 1-2 dakika sonra yutkunarak sanki boğulacakmış gibi uyanıyor sürekli emmek istiyor huzursuz doktora götürdüm reflü dedi şu an laktazm ve nurse harvey kullanıyorum ama hiç faydasını görmedim 2 Satre bir anne sütü veriyorum Gazını çıkartıp yatırıyorum, yastığını yüksek tutuyorum ama yine aynı sizce ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Çetiner
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Orada bir Çocuk Gastroenteroloji uzmanı,bebeği görse iyi olur

26 Şubat 2016 13:48