BY
Soru Sahibi
21 Şubat 2019 19:38

Bebegim beni istemiyot

Merhaba 1 yasin da oglum var. Babaanne tarafindan Bakiliyor.bana karsi cok ilgisiz isten geldigim de eve gelmek istemiyoe. hep onlara gitmek istiyor. Ne yapmaliyim. Bu olay tabiki cok can sıkıcı. Bir piskologa falan gitmem gerekir mi tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Yağmur hanım oğlunuzun şuan ki durumu gayet normal bu durumu ortadan kaldırmak için yapmanız gereken eve geldiğinizde ayrı kaldığınız samanların eksikliğini sevgi ve ilgiyle kapatmanız gerekiyor.Bu konuda baba annenin de size yardımcı olması önemli bir faktör Bu konu ile ilgili Çocuk Gelişim Uzmanına gitmenizde fayda var iyi günler...

27 Şubat 2019 10:26