AA
Soru Sahibi
3 Eylül 2014 13:49

Batık lekelerim var ne yapabilirim ?

Merhaba iyi günler lazer tedavisi görüyorum 5 seans oldu fakat bi türlü batık lekelerim geçmedi doktoruma gösterdim ve acnelyse kremini verdi cildim soyuldu fakat daha sonraki sürmelerimde kırmızı lekeler kaşıntı ve sıvı dolu baloncuklar oluştu bu kremi bırakıp ne önerebilirsiniz lekeler için? Cildim yağlıdır. Bi ara salisik asit diye bi karışım kullanmıştım tekrardan kullanabilir miyim veya ne yapmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)

cildinizde kontakt ekzeması oluşmuş ilacınızı yoğun kullanmışsınız. Su ara kullanmayın zaten sorun var

19 Eylül 2014 14:10