AE
Soru Sahibi
18 Ocak 2016 10:44

BAŞIMIN SOL TARAFINDA DİŞ SIKIMIYLA OLUŞAN GERİLME

BAŞIMIN SOL TARAFINDA DİŞ SIKIMIYLA BİRLİKTE GERİLME MEVCUT NOROLOJİYE MUAYENE OLDUM BEYİN MR ÇEKİLDİ BİŞEY ÇIKMADI.NOROLOJİK BİŞEY YOK DENDİ.20 LİK DİŞ ÇIKARTIYORUM AYRICA SOL ALTTA DİŞ ÇÜRÜĞÜM VAR DİŞ SIKTIĞIMDA BAŞIMDAKİ SOL ÇENE KEMİKLERİ SAĞDAKİNE GÖRE DAHA BELİRGİN DIŞARI ÇIKIYOR ACABA BUNLARDAN DOLAYI BAŞIMIN SOL TARAFINDA GERİLME OLURMU SAYGILARIMLA...

1 cevap
Cevaplar (1)

Ağız içi uyumsuzluğun genel iskelet sisteminde duruş bozukluğuna da yol açtığı bilinen bir gerçektir. Ancak sizin için durum nedir diye muayene etmeden bir şey söylenemez.

18 Ocak 2016 15:42