YE
Soru Sahibi
12 Ocak 2021 14:38

Bağırsak ve sindirim problemi

İyi günler doktor bey Kaç senedir devam eden Bağırsak şikayetlerım var IBS yada dispepsi olarak geçiyor şimdilik doktordan beklediğim sonuç alamadım.proteinleri tüketmiyor çok sorun yaşıyorum bu tür gıdalar aldığımda .bağırsak sindirim problemleri için Akupunktur yaptırabilirmıyim fayda sağlar mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Ceyhun Dündar
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Selamlar Eyüp bey. Size kesinlikle bağırsak flora testi ve buna göre beslenme öneririm. Bazen hiç ummadigimiz gıdalar bu soruna neden olabiliyor. geçen ay biten bir calismada flora diyeti ile beslenen hastalarda %80 ibs semptomlarinda rahatlama goruldu.Bizee *** *** ** den ulasirsaniz gerekli bilgiyi vermek isteriz.

23 Ocak 2021 00:20