şM
Soru Sahibi
24 Eylül 2017 00:17

Bağırsak uzatma ameliyatı

Merhaba hocam, Kısa bağırsak sendromu ile ilgili makalenizi okudum. Sorum,bağırsak uzatma ile ilgili uzmanlaşmış bir ekibin İstanbulda olup olmadığı. Yakınımda mezenter iskemiye bağlı olarak kbs gelişti. Araştırmalarımız step yönteminin bir tedavi aracı olabileceği yönünde. Konuyla ilgili olarak yönlendirmeye ihtiyacımız var.bilgilendirme yaparsanız çok mutlu olurum.. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ertugrul Gazioğlu
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Merhaba Merve Hanım Uzun yıllar önceki bir yazımı okumuş olmalısınız. Ben yaklaşık son 20 yıldır meme kanseri cerrahisiyle uğraşıyorum. Sorunuzu gastrointestinal cerrahi ile ilgilenen bir doktor arkadaşımıza yoneltmenizde fayda var. Geçmiş olsun Dr.E.Gazioglu

27 Eylül 2017 22:10