MN
Soru Sahibi
30 Mayıs 2020 02:36

Bağırsak çalışmaması

Selam aleyküm hocam 2.buçuk aydır dünyaya gelen bir kızım var bağırsakları çalışmıyor 10 günlükken bir ameliyat geçirdi ince bağırsak midenin çıkışına eklendi ama yine faydası olmadı bebek ağızdan besleyemiyor damar yolu ile besleniyor artı mesane büyüklüğü de var ara ara sonda ile idrar boşaltılıyor kalbiyle de sıkıntı var solunum cihazına bağlı bebek durmadan şişiyor ne yapmamız lazım hocam yardımcı olurmusunuz kızım reyhan şuan kocaeli umuttepe araştırma hastanesinde yatıyor...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mustafa Çelik
Çocuk Cerrahisi

Nayim Bey çok geçmiş olsun. Rabbim kızımızın şifasını versin inşallah. Hastalığın tam ismini yazabilseniz daha aydınlatıcı olurdu. Anlattığınız şeylerden edindiğim hastalık çok ümit verici değil ne yazık ki. Doğuştan gelen düzeltilmesi pek de mümkün olmayan bir rahatsızlık. Dua edelim, oradaki arkadaşlar da ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlardır mutlaka. Tekğgeçmiş olsun...

31 Mayıs 2020 13:56