10 Haziran 2020 00:08

Bacak ağrısı

Merhabalar hocam ben 28 yaşında bayanım 2 yıl önce doğum yaptım o zamandan beri bacaklarımda baldırlarımda ve dizimin arkasında çok şiddetli yanma ve ağrı var bacağımı düz şekilde kaldıramıyorum yanıyor son zamanlarda ağrı üst bacak ve kalçaya doğru yayılmaya başladı ortopedi doktoru fıtık açısından mr istedi fakat bel fıtığı rastlanmadı doğumdan dolayı oluşabilecek huzursuz bacak sendromu dendi ama hiçbir tedavi iyi gelmedi sebebi sizce ne olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Müren Mutlu
Ortopedi ve Travmatoloji

Kas guçsüzlüğüne bağlı olabilir. Ben bu hastaların Iyi bir fizik tedavi görmelerini öneriyorum. En önemli neden saptanmamış sizde. Gördünüz mu bilmiyorum ama fizik tedaviden yardım isteyin. Geçmiş olsun.

10 Haziran 2020 06:12