ÖF
Soru Sahibi
21 Ocak 2018 20:45

Bacak ağrısı

Merhaba hocam, benim sağ üst bacağımda(iç tarafına doğru) gerildiğimden, heyecanlandığımda, sabah uykuyla tuvalete geç çıktığımda ve diğer vücudumun kasıldığı zamanlarda ağrı oluyor.5 veya 10 dakika masaj yapınca geçiyor. Ben hangi bölüme gitmeliyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Melih Bal
Kalp Damar Cerrahisi

Geçmiş olsun. Tarif ettiğiniz ağrı damar hastalıklarında rastladığımız ağrılara benzemiyor. Öncelikle bir fizik tedavi uzmanına görünmenizi tavsiye ederim. Sağlıklı günler dilerim.

16 Şubat 2018 13:11