tf
Soru Sahibi
3 Temmuz 2014 01:29

Bacağımda kist

Merhabalar hocam Benim sol bacağımın iç tarafında topuğunun yaklaşık 4-5 parmak üstünde normalde belli olmayan ama ağrıdığında mercimek tanesi kadar olan kist gibi birşey var. Özellikle suyla temas ettikten sonra çoğunlukla banyodan sonra ve bazen de soğukta çok rahatsız edici bir şekilde ( kemiğimi bıçakla deler gibi) ağrıyor. Bir yere değse, bir yere vursam aynı şekilde ağrıyor. Bir ortapedi uzmanına göstermiştim ama o zaman hamile olduğum için ilaç kullanamazsın vemüdahale edemeyiz demişti şimdi de etrafımdaki insanlar alınırsa başka yerlere de atar dokundurtma diye korkuttular doktora da gitmeye cesaret edemiyorum. Sizce bu nedir alınırsa başka yere de atar mı? Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hasan Tatari
Ortopedi ve Travmatoloji

Bir film çekilerek ne olduğu anlaşılabilir. Ayrıca etrafınızdaki kişilerin eğitimine güveniyorsanız o başka.

4 Temmuz 2014 08:25