Öİ
Soru Sahibi
16 Mayıs 2019 13:52

B 12 eksikliği mi

İyi günler nişanlım 24 yaşında ve unutkanlık başladı ilkokulu ortaokulu ve liseyi hatırlamıyor üniversiteyi de bazı şeyleri unuttuğunu söylüyor bu B12 eksikliğinden olabilir mi yoksa daya ciddi boyutta birşey midir

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hayri Okumuş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Geçmiş olsun. Sadece B12 eksikliğinden bu kadar olmaz .Ayrıca birkaç yıl önceki bilgilerin silinmesi farklıdır. Mutlaka nöroloji ye başvurmalısınız.

19 Mayıs 2019 12:32