BB
Soru Sahibi
14 Ağustos 2014 01:53

Azı dişi

Merhaba doktor hanım benim üst çene bölümünde azı dişimin birisi yanağa doğru çıkık durumda bunu çekmeden düzeltme imkanım varmı ? foto : http://www.hizliresimyukle.com/image/PjST

1 cevap
Cevaplar (1)

yaşınızı 15 olarak düşünüp cevap vermek isterim.bahsettiğiniz diş muhtemelen 11-13 yaş arası süren 2.molar(büyük azı) dişiniz,yanağa doğru çıkık olması muhtemel çene-yer darlığını gösterir,çekilmeden tedavisi mümkündür,yakın bir zamanda bir dişhekimine görünürseniz,tedaviniz konusunda sizi yönlendirir,

14 Ağustos 2014 14:59