VE
Soru Sahibi
14 Mayıs 2019 01:39

Ayak kırığı

Merhaba dün ayağım burkuldu acile gittiğimde ayağımda 92.3 metatarsal kemik kırılması teşhisi konuldu ve alçıya alınması gerektiği söylendi. Bugün alçıya aldırmak için gittiğimde doktora ayağımda hiçbir ağrı hissetmediğimi söyledim sadece şişlik ve morarma var doktor incinme olabileceğini söyledi muayene ettikten sonra alçıya almadan gönderdi. Kırık ya da çatlama da ağrı hissetmemeö normal midir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Burhan Uslu
Ortopedi ve Travmatoloji

kırık yada çıkık varsa mutlaka ağrı olur Muayene ağrılıdır. Siz tekrar rontgen çektirip bir başka doktora müracaat ediniz

14 Mayıs 2019 15:55