TH
Soru Sahibi
25 Ağustos 2015 22:41

ayak kırıgi

Hocam 5 ay once lateral malleol kirigi oldu ve baglarda zedelenme oldugu ivin civi ve platin takoldi civiyi 70 gün donra cikardilar diger platin hala ayagimda yururken aksamam cok az bu tamamen ne zaman gecer ve ayagimda platin varken kosarken ayagim sanki 1 agirlik varmis gibi hocam ne zaman normale doner ne zaman normal kosarim ilginiz için tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bahtiyar Demiralp
Ortopedi ve Travmatoloji

hasan bey, eğer halen zorlanmanız var ise fizik tedavi görmenizde fayda var. ayrıntıları da doktorunuzdan öğrenebilirsiniz zira yapılan cerrahi tekniğe göre sizi yönlendirir.

26 Ağustos 2015 13:17