ŞR
Soru Sahibi
13 Temmuz 2019 14:47

Ayak bileğinde ağrı

Merhabalar hocam 55 gün önce ayak bileğimden ameliyat oldum ömürlük platin taktılar 1hafta önce doktorum kemiğin kaynadı artık desteksiz bi şekilde ayağına basabilirsin dedi ayağıma basmaya basladım desteksiz bi şekilde fakat her bastığımda ayakbileğimde sızıntı oluyo ağrı var ve yürüme bozukluğuda var eğer kemik kaynamıssa neden bu kdar ayağım acıyor halen yoksa platinden dolayımı acılarım ve hocam bn ne zamn normal yaşantıma dönerim. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Uğur Türktaş
Ortopedi ve Travmatoloji

Rahmi bey geçmiş olsun, kırığınızı ve ameliyatınızı bilmeden birşey demem zor ancak 55 gün ağrılarınız geçmesi için biraz erken, bu ağrıların tamamen geçmesi 1 yılı bulabilir, kaynama üzerine basacağınız kadar olmuş olabilir ama bu tam iyileşmeyi göstermez, biraz sabır. Geçmiş olsun

28 Temmuz 2019 19:36