gk
Soru Sahibi
11 Mayıs 2014 17:02

ayak bılegı hastalıgı

iyi gunler sayın hocam ben bartın dan kutay GÖÇMEN ayak bılegım burkuldu ve 2 gun ıcerısınde agrı ve sısme artınca doktorum sol ayagımın dıs yan bagının kemıkten 5 mm kadar acıldıgını soyledı ve amelıyat olmam konusunda benı uyardı 3. gun hemen amelıyat oldum 45 gun rapor verdı ve kesınlıkle ustune basmamam gerektıgını soyledı bende oyle yaptım sımdı ayagımdakı cıvı alınacak gordugum ve dokdorumun bana soyledıgı kadar kemıgın ıcınden karsıya cıvı atıldı ve platın de var cıvı alınacakmıs benım sıze sormak ıstedıgım hocam cıvı alındıktan sonra ne kadar sure ıcerısınde ayaga kalkabılırım ve ılerıde bana ne gıbı sorunlar acabılır cıvının alınması zormu cunku kapalı dısarda degıl civi içinde.cevaplarınız ıçın sımdıden cok tesekurler hocam ıyı calısmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Çağatay Öztürk
Ortopedi ve Travmatoloji

Sizi muayene etmem ve gerekli radyolojik incelemeleri yapmam gerekli. Bana *** *** ** numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimle...Doç. Dr. Çağatay Öztürk

19 Mayıs 2014 19:56