SO
Soru Sahibi
15 Mart 2014 20:50

avuç içi ve ayak yanması

doktor bey avuç içi ayak altı ve yüz yanması var sebebleri nelerdir. B12 vitamini yüklenmesine rağmen geçmiyor. alkol kullanmıyorum. nöropatik dendi ilaçları kullanınca geçiyor ama ara verdiğim zaman yenileniyor. yardımcı olabilirseniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fatih Önder Baysal
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Aynı taraflı yüz kol ve bacak tutulumlu yanma varsa hemen bir nöroloji uzmanına başvurmanızı öneririm SAYGILARIMLA

26 Nisan 2014 16:36