AT
Soru Sahibi
1 Ocak 2018 00:18

asiri yorgunluk ve uyku istegi

Aşırı yorgunluk ve bunun yanında sürekli uyuma isteği oluşuyor bende ayrıca bu durum sağlıklı dusunmemi ve sağlıklı kararlar almamı engellemeye yetiyor. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ediyorum kolay gelsin.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Mehmet Nasır Bilbay
Pratisyen Hekimlik

Merhaba Turgut Bey. Bu şikayetleriniz için Dahiliye uzmanına başvurmanızı öneririm. Vitamin eksikliği, Demir eksikliği v.s. gibi nedenlerden bu şikayetler kaynaklanabilir. Kan tahlilleri sonucunda doktorunuz size uygun tedaviyi verecektir. Geçmiş olsun. Saygılar.

2 Şubat 2018 11:56