GU
Soru Sahibi
1 Nisan 2019 16:39

AŞIRI KILLIYIM BIKTIM..

Merhaba hocam, yaşım daha 14 olmasına rağmen çok aşırı kıllıyım ve cidden bu durum fazlasıyla rahatsız edici duruma geldi artık benim için. Sürekli almak zorunda kalıyorum kılları fakat 3 veya 4 güne yeniden kökleri canlanıyor. Artık bunaldım. Ne yapmaliyim lütfen yardım edin.. (ERKEĞİM)

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Ergun Çetinkaya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Öncelikle hormon testlerinizi yaptırmanız gerek, yapısal mı hormonal mi ayırım yapılmalı...

2 Nisan 2019 09:54
GU
Soru Sahibi

hocam annem ve babamlar erkek adam kıllı olur diyolar ama cidden beni anlayamıyolar intihar etmeyi düşünüyorum artik. ikna edebilirsem hormon testi yaptırıcam. bu arada devlet hastanesinde bunun bi ücreti varmı ?

5 Nisan 2019 15:55
Doç. Dr. Ergun Çetinkaya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Hayır devlet hastanelerinde herşey ücretsizdir.

6 Nisan 2019 09:43