YR
Soru Sahibi
15 Temmuz 2021 22:13

Argon lazer

Merhaba hocam annem diyabetik retinopati teşhisi ile argon lazer oldu 2 gün oldu göz içinde kanlanma var özellikle sabahları normal mi? Geçer mi?

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Güngör Sobacı
Göz Hastalıkları

Geciktim özür dilerim Geçemiştir sanırım saygıyla

22 Temmuz 2021 13:47
YR
Soru Sahibi

Estağfurullah hocam ama geçmedi böyle dışarıdan bakılınca belli oluyor göz arkasında kanama vardı kanama çökmüş demişti doktor hemen argon lazer yaptılar 2 hafta oldu işte böyle dışarıdan bakılınca belli oluyor göz içi kanlanma oluyor bu göz arkası kanama ile alakası olabilir mi veya enfeksiyon gibi durummu sizce ciddi bir problem olabilir mi?

27 Temmuz 2021 16:00
Prof. Dr. Güngör Sobacı
Göz Hastalıkları

Günaydın geçecektir saygıyla

29 Temmuz 2021 10:36