dm
Soru Sahibi
29 Nisan 2019 14:09

apseli diş kanaması

merhaba,3 gün önce dudak çevrem şişti doktora gittiğimde kopek dişimin çürüyüp apseli olduğunu söyledi antibiyotik kullan dedi 3 gündür kullanıyorum şişim arttı ağzımda kanlı bir akıntı oluştu ve bu akıntının nerden geldiğini çözemedim ağzımın içindeki sıcaklık arttığını da fark ediyorum zararı vs bi yöntemi varmı bu kanamayı durdurmaya yarayacak

1 cevap
Cevaplar (1)

Geç cevap için üzgünüm, yurt dışındaydım. Bir diş hekimine uğramanızda fayda var. Kaynağa yönelik tedavi sonuç verecektir.

8 Mayıs 2019 10:41