cy
Soru Sahibi
11 Nisan 2014 11:27

apandisit ameliyat sonrası pataloji sonucu

merhaba iki ay once apandisit ameliyatı oldum ameliyatta ayrıca kist aldıklarını söylediler sonucu yazıyorum. 5CM UZUNLUĞUNDA 1CM ÇAPINDA APENDEKTOMİ MATERYALİ. KESİTLERDE LÜMENDE ÖZELLİK İZLENMEMİŞTİR .SEROZAL YÜZEY YER YER KANAMALI GÖRÜNÜMDE İZLANMİŞTİR BK 2P 1B TANI LENFOİD HİPERPLAZİ. APENDİKS APPENDEKTOMİ. HOCAM O KANAMA ÖNEMLİ BİŞEYMİDİR BU SONUCLA İLGİLİ BİLGİ VERİRSENİZ MEMNUN OLURUM YAŞ 19 BAYAN ARA ARA KARIN AĞRISI MEVCUTTUR AŞIRI HALSİZLİK AYRICA 2002 YILINDA TUBERKULOZ OYKUM VARDIR VE ŞUAN EPİLEPSİ İLE ASTIM HASTASIYIM SAĞLIKLI GUNLER DİLERİM

1 cevap
Cevaplar (1)

ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM.SEROZAL YÜZEYDE KANAMALI GÖRÜNÜM İBARESİ ÖZELLİKLİ DEĞİL.KİST İLE İLGİLİ BİR BİLGİ YOK RAPORDA.TBC,ASTHMA HASTALIĞINIZ İÇİN GÖĞÜS HASTALIKLARI ,EPİLEPSİ İLE RAHATSIZLIĞINIZ İÇİN NÖROLOJİ UZMANI OLAN BİR SAĞLIK KURULUŞUNDAN YARDIM ALABİLİRSİNİZ.HALEN KARIN AĞRILARINIZ İÇİN SİZİ AMELİYAT EDEN DOKTORUNUZLA GÖRÜŞÜNÜZ.SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM.

13 Nisan 2014 09:13