SY
Soru Sahibi
18 Aralık 2021 19:11

Anüste kirlenme

Merhaba, 10 ay önce zorla anal ilişki yaşadım. O durumdan beri tuvalet sonrası bağırsaklarımı ne kadar temizlesemde, yarım saat sonra yine kontrol ettiğimde anüsüm kirli oluyor. Çok rahatsız oluyorum, bağırsaklarım sarkmış ola bilirvmi? Bu durumun tedavisi var mı? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Yahya Çelik
Genel Cerrahi , Proktoloji

Anal ilişki sonrasında makat kaslarında zayıflama olabilir. Muayene sonrası durum değerlendirmesi yapıp gerekli tedavileri başlamak gerekir. Bir çok hastada ameliyata gerek kalmadan sorun çözülebilmektedi.

21 Aralık 2021 12:55