ÖB
Soru Sahibi
22 Nisan 2021 15:28

Antideprasanlar artık etki etmiyor

Merhaba hocam 10 yıldır ibs hastasıyım ibs den 2 yıl sonra bas donmesi kaygı anksiyete basladi cipralex vermişti doktor ilk kullandigimda sorunları nerdeyse yuzde yuz çökmüştü bir sene kullanıp biraktim 5 ay sonra yine kotu oldum 6 ay kullanıp biraktim 4 5 kere boyle kullanıp biraktim son 2 buçuk yıldır içmediğim antidepresan kalmadı hiçbiri ise yaramıyor ilk kullandığım gibi olmuyor hep kotu hissediyorum kendimi bunun sebebi ne olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Barış Bey, Takdir edersiniz ki muayenesini yapmadığım bir kişi için böyle bir soruyu cevaplamam pek mümkün değil. Ancak şikayetlerinizin uzun süredir devam etmesinden dolayı, hangi ilaç ne kadar etkili daha iyi karar verebileceği için hep aynı psikiyatriste gitmenizi öneririm. Geçmiş olsun

18 Mayıs 2021 14:11