BG
Soru Sahibi
8 Ocak 2019 11:27

annemin dişleri

Serkan hocam merhaba, Telefonlarla ve randevu sistemi ile size ulaşamadığım için burdan yazmak zorunda kaldım kusura bakmayı. 1956 doğumlu annem şeker ve tansiyon hastası.Defalarca dişlerini yaptırdığımız halde şuan dişleri yeniden döküldü. Doktorlar da pek tedaviye yanaşmıyor hastalığından sebep.Fakat annem artık kendine güvenini kaybedip gülmeye küsmüş durumda.Biz sırf bu durumu kurtarmak adına annemin görünüşünü ve gülümsemesini kurtarmak için ne yapabiliriz.Normalde mersin de yaşıyor fakat 1,5 aylık bir süre İzmit te benim evimde misafir.Lütfen bu süre zarfında bize yardımcı olurmusunuz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Serkan Sarıdağ
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba geçmiş olsun. İnternetten randevu alabilirsiniz, alamazsanız randevusuz gelin yardımcı olmaya çalışırım.

15 Mart 2019 10:47