31 Mart 2018 11:49

Anksıyetebozuklugu

18yadındakı oglıçum yksye hazırlanıyor bırcok derslerinde başarılı olmasına rağmen sadece matematikte ve turkcede denemelerdte başarılı olamıyor denemelerden sonra sınır ağlama krizine giriyor ama fizikte başarılı oluyor basarılı olmayacam dıye üzülüp ağlıyor sayısal zekayyı açmanın yöntemi tedavisi yokmu mısol hapını kullanıyor ama bu sınavda sayısal zekada ise yaramıyor bunun bir çözümü yokmu ıstanbulda bu konuda tecrübeli bir psikolog veya psıkıyatrıs onerınız yokmu Gizle Gizle *** *** ** /

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, Oğlunuz Misol hapını tam olarak ne için kullanmakta? Depresyon, OKB, Sosyal Fobi ya da Panik bozukluk? Kaygıları sadece sınav döneminde olduğu için mi var yoksa uzun zamandır bu problemi yaşayıp ilaç mı kullanmaktaydı? Ağlama ya da sinir krizine girdiğinde anne ve babanın ve çevresinin tepkileri ve tutumu nasıl oluyor? Her denemeden sonraki şiddet aynı mı yoksa sınav yaklaştıkça daha da mı artıyor?

11 Nisan 2018 10:06
Soru Sahibi

Hocam cevabınıza tesekkur ederim oğlum hassas ruh yapısına sahip gecen yıl fazla kıllı olduğu ocın depresyona girdi Dr mısol hapını 10aydır kullanıyor şimdi iyi ama bu sefer yksye hazırlanıyor 2.defa girecek gecen yıl kazanamadı şimdi denemelerde fizik kimyada başarılı olmasına rağmen matematık1de başarılı olamıyor netını artıramıyor matematık2de başarılı oluyor neden oluyor acaba sınava yaklaştıkça kazanamaması korkusu artıyor ne yapacağımızı bilemiyorum sınır krızıbe girince bende esımle bırlıkte anlayışlı teskin edici konusnamıza rağmen sahada sınırlebıyor ne yapalım bilemiyorum nerede vazıfelısınoz muayene ucretınız ne emeklıyım bir indirim olabılırmı tesekkurlet

11 Nisan 2018 11:16

Tekrardan merhaba, Düzce’de görev yapmaktayım. Ayrıntılı bilgi için sitede yer alan numaradan ulaşım sağlayabilirsiniz. İyi günler dilerim.

4 Mayıs 2018 08:45