IM
Soru Sahibi
23 Temmuz 2021 14:00

Anksiyete bozukluhu

Hocam saygılar unutkanlik için soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim dr bana cipalex10 mg Aksam bir tane önerdi yasim63 bu yasa göre doz yüksek değil değilmi sizde düşük doz önermiştiniz başka bir dr anksiyete için günde bir tane buspon önerdi size güvendiğim için öneriniz göre hareket edecem hangisini iceyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Unutkanlık İçin Test yaptırın. Neye bağlı olduğu önemli. Sonra tedavide ilaç seçimi yapılır. Ayrıca Cipralex aksiyolitik özelliği zayıf ilaç. Geçmiş olsun.*** *** **

23 Temmuz 2021 15:30