CH
Soru Sahibi
22 Ağustos 2021 23:20

Anksiyete bozukluğu

Hocam merhabalar ben panik atak ve anksiyete hastasiyim mevcut ilaçlarım selectra 200mg rexapin 5mg ve buspon 10mg hocam bu ilaçları bayadır kullanıyorum 6 ay oldu ama hala bende kaygı, ayağımın altında, yüzümde sıcak basması,terlemeler ,bacaklarımda titreme ve banyo yaptıktan sonra gelen terlemeler ve yüzümde yanma hissi oluşuyor ilaçları değiştirmenin zamanı geldimi çünkü en yüksek dozları kullanıyorum ama

1 cevap
Cevaplar (1)

6 ay ilaca yanıtsızlık için yeterli bir süre, hem ilaç değişimi öneririm hem de terapi desteği almanızı

23 Ağustos 2021 13:08