sn
Soru Sahibi
29 Kasım 2018 00:59

aniden gelen baş dönmesi, bayılma

Merhaba ben psikologa gidiyordum antidepresan olarak prozac verdiler daha sonra yoğunluk sebebiyle bıraktım. geçen sene kusma ve hemen ardından bayılma yaşadım ve kusmak için bir sebep yoktu birdenbire oldu. hastaneye gittik serum taktılar kan aldılar falan idrar yoluyla ilgili olduğunu söylediler ve herşey düzeldi diye düşündüğüm sırada bu senede aynı olay gerçekleşti birden bire hiçbir sebep yokken kustum ve bayıldım bilincim açıktı ilk süre fakat sonra kapandı tekrar serum takıldı ve sorun olmadığını söylediler. şimdi ise başım ağrıyor ve o esnada başım dönüyor uyandığım zaman ayağı kalkamayacak duruma geliyorum hep başım dönüyor sebebi ne olabilir lütfen yardımcı olun

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Sizde vertigo dediğimiz bir rahatsızlık olabilir. Bunun için KBB , nöroloji doktoru görmeli. Onlar bir şey yok derse psikyatriye gitmelisiniz. Geçmiş olsun

30 Kasım 2018 09:18