AS
Soru Sahibi
10 Ocak 2021 20:00

Anevrizma klipleme

İyi akşamlar Erol bey genelde sorularımı size yöneltiyorum öncelikle cevaplarınız için çok teşekkür ederim. 25 yaşındayım 10.5 ay önce sağ mca m2 anevrizma klipleme operasyonu geçirdim. Operasyondan alti ay sonra DSA kontrolünden geçtim. Her şey yolunda ilerliyor fakat yaklaşık bir haftadır klips bölgemde sancı var hissediyorum. Sebebi sizce ne olabilir? Klips artık yerleşmemiş midir? Acaba yer mi değiştiriyordur?

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bir tomografi çektirin

11 Ocak 2021 06:39
AS
Soru Sahibi

Tabi Erol bey en kısa sürede gideceğim. Fakat klips vücudumun sağında yer alıyor sol tarafımı etkiliyor iki üç gündür sol elimde ve ayağımda sağa göre daha fazla şişmiş olduğunu fark ettim ve sol kolumda bacağımda kas sancıları oluyor. Bunun sebebi ne olabilir

16 Ocak 2021 07:45
Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Herşeyi geçirmiş olduğunuz operasyona ve hastalığınıza bağlamayın şüphelerinizi ameliyat yapan hekimle paylaşın

18 Ocak 2021 10:30