6 Aralık 2021 01:25

Anereksiya ,yeme bozukluğu yola ilgili

Hocam kızımın anereksiya tedavisi için bı kere size gelmiştik ,çok iyi iletişim kurmustunuz,isteyerek ilk defa sizinle konuşmuştu kızım.İki aydır uğraşıyorum randevu alamıyorum ,devlet yada özel hangi hastanede görev alıyorsunuz size ulaşabilir miyiz 🙏Sizin gibi mesleğini hakkıyla yapan doktirlarimizi bulmak çok nadir , teşekkür lerimi ayrıca iletmek isterim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Orçun Demir
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhabalar teşekkür ederim, evet hatırlıyorum sizi. Şuan için herhangi bir yerde çalışmıyorum. Devlet hastanesinden ayrıldım. Ocak ayı itibarı ile Ataşehir’de kendi muayenehanemde çalışmaya başlayacağım. *** *** ** 85 randevu alabileceğiniz iletişim hattımız. İyi akşamlar dilerim.

30 Aralık 2021 21:05