çE
Soru Sahibi
9 Nisan 2021 11:38

Anemi demir eksikligi

Hayırlı günleriniz olsun.Hocam sonçlarımı yorumlar mısınz? Hemoglabin: 12.*** *** **.3) Eritrosit(RBC): 5.*** *** **) **** (80-93) ****(28-33) ****(33-36) RDW-CV: 15.*** *** **.5) BAZOFİL ****(0.2-1.0) ****(*** *** **) Nötrofil oranı: 46.*** *** **) Trombosit(PLT): *** *** **) kansızlık var mı diye baktırmak istemiştim aile hekimine.dahiliyeye gitmemi söyledi panik oldum hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Başçı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Niye kansızlıktan kuşkulandınız bilmiyorum ama bu değerler normal. Merak etmeyin. İyi günler

10 Nisan 2021 17:08