KN
Soru Sahibi
19 Ocak 2021 23:37

anal fistül

Merhaba Doktor Bey daha önce anal fistül ameliyatı oldum(fistülün alınması) Şimdi de diğer taraftan perianal apse, ardından da fistüle dönüştü onun tedavisi sürerken başka yerden fistül oluştu komplike fistül sanırım. Gittiğim doktorlardan sonuç alamadım. Fitül tedavilerinde hangi yöntemleri kullanıyorsunuz? Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Yahya Çelik
Genel Cerrahi , Proktoloji

Muhtemelen at nalı fistülünüz mevcut. Tüm fistül yollarını ortaya koymadan tedavi olmanız zor. Fistül Yollarının tam tespiti konu ile ilgili uzmanlık gerektirmektedir. Tedaviniz zor olmakla birlikte mümkündür.

7 Şubat 2021 11:39