ÖS
Soru Sahibi
7 Ağustos 2014 01:47

ameliyat ve yeşil reçeteli ilaç kullanımı

iyi çalışmalar dr bey. ben 50 yaşında bayanım. tesadüfen safra kesemde çok sayıda taş olduğu saptandı.ameliyat kaçınılmaz sanırım. benim sorunum şu. çok uzun yıllardır depresyon, duygudurum bozukluğu,kronik panik ataktan dolayı yeşil reçeteli ilaç kullanıyorum. ve yüksek dozda. ameliyatta bu sorun teşkil edermi. iyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Hayır, ancak ameliyat öncesi psikiyatri konsültasyonu yapılmalıdır.

14 Ağustos 2014 21:38