SY
Soru Sahibi
28 Aralık 2020 14:32

Ameliyat sonrası

Hocam merhaba 2 yıl önce konjenital kurvatür ameliyatı oldum hangi yöntemle oldum bilmiyorum ama ileride bu dikişler halen burada bu dikişlerden dolayı herhangi bir komplikasyon olmasından korkuyorum siz klinik olarak geç dönemde ne gibi problemlerle karşılaştınız bu ameliyat sonrası şu an bir problemim yok çok şükür.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu ameliyatta erimeyen dikişler atılır. Penis cildinin altında yağ tabakası olmadığından eline gelebilir. Bir problem teşkil etmez. Başka önemli işlerle meşgul ol, bunu kafana takma. Geçmiş olsun selamlar

28 Aralık 2020 16:33