yh
Soru Sahibi
30 Eylül 2021 12:58

ameliyat sonrası vurulan ağrı kesici

17 şubat tarihinde sol dizimden menisküs ameliyatı oldum. ameliyat gecesi sağ baldırımdan vurulan ağrı kesicinin etkisini daha bugün bile hissediyorum. 6-7 aydır baldırımın o bölgesini hissetmiyordum. şu an hafif hafif geçmeye başladı.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Emin Sönmez
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

mrhabalar. öncelikle geçmiş olsun. anlattığınız durum siyatik sinir hasarı gibi duruyor. enjeksiyon esnasında ilaç sinirle irtibat kurmuş olabilir. bu konuda fizik tedavi rehabilitasyon desteği almanız uygun olacaktır

20 Ekim 2021 20:51