KA
Soru Sahibi
6 Haziran 2014 14:07

Ameliyat sonrası Safra kesesi ağrıları

Hocam Selamlar, Babamın (73) sekiz ay önce safra kesesi kapalı ameliyatla alındı. Sıklıkla, ameliyat öncesi ağrıları aynen devam etmekte. (Sırta ve sağ karın altına doğru yayılan ağrılar) Ağrılar akşam yemeğinden sonra oluyor. Başka bir sorun olabilir düşüncesiyle diğer organlara bakıldı. Tomografi, endoskopi, ve kolonoskopi yapıldı ve diğer organlarda sorun görünmüyor. Bu ağrıların sebebi ne olabilir ve teşhis için nasıl bir yol önerirsiniz? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Yapılması gereken işlemler yapılmış, daha ileri bir şey önermiyorum.

11 Haziran 2014 21:52