AH
Soru Sahibi
27 Ocak 2018 15:12

Ameliyat oldum ama düzelme olmadı

Mrb hocam ben 27 yaşındayım ve geçen sene haziran ayında şaşılık ameliyatı oldum ama hiç düzelme olmadı yanında ameliyat olduğum doktor göz kasların çalışmadığı için dışa bakış kısıtlılığı var dedi bundan daha fazla düzelme olmaz dedi ne olur bana yardımcı olun hocam bnde gözlerimi sağa sola kafamı çevirmeden hareket ettirmek istiyorum:(

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler Daha önceki ameliyatla ilgili epikriz ve muayene bulgularını değerlendirdikten sonra operasyola ilgili karsr verilmesi uygun olur

27 Ocak 2018 21:26