TE
Soru Sahibi
16 Ağustos 2017 23:41

Amalgam Dolgu

İyi günler benim dişlerimde üç tane siyah (amalgam) dolgu var ve internette bunların zararlı olduğunu gördüm, bunları söktürmeli miyim, yaşım 17 bu yıl YGS-LYS sınavlarına gireceğim için vaktim olmayacak sınavdan sonra söktürsem olur mu yoksa çok mu acil? İyi günler, teşekkürler.

2 cevap
Cevaplar (2)
Dt. Zehra Şenel
Diş Hekimi

Merhaba Emre Bey, amalgam dolgunuzun değişme gereği muayene sonunda dişhekimlerince verilmesi gereken karar olup muayene edilmeden bilgilendirme yapılması doğru değildir.iyi günler dilerim.

21 Ağustos 2017 12:58
TE
Soru Sahibi

Teşekkür ederim, kolay gelsin

27 Ağustos 2017 21:22
Dt. Zehra Şenel
Diş Hekimi

Rica ederim.

2 Ekim 2017 10:29