dm
Soru Sahibi
30 Kasım 2015 10:08

Alt çene ileriligi

Merhaba hocam. Ben 18 yaşındayım alt cenem önde buna bağlı olarak dudak yapım şekilsiz ve cenem kötü duruyor. 2 yıl önce bir ortodonti uzmaňına göründüm yaşın küçük olduğu için tel tedavisi demişti 2-3 yıl sürer dediği için kabul etmedim. Şuan ameliyat olmak istiyorm ameliyatı önerirmisiniz ameliyat sonrası düzelmem ne kadar sürer ? Şimdiden tesekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Tekrar muayene olursanız, bu yaşınızda ağız durumunuza göre yapılabilecek alternatif tedavileri öğrenebilirsiniz. Ancak ameliyat için ısrarcı iseniz bunu bu ameliyatı yapacak olan hekimlere danışmanız daha doğru olur. Size ameliyatın gerekliliği, öncesi hazırlıklar ve sonrası, iyileşme dönemi hakkında detaylı bilgiler verebilirler.

6 Aralık 2015 21:11