şm
Soru Sahibi
15 Ocak 2019 02:06

Alerji belirtisi

Hocam merhaba bebegim ek gidaya gecti ancak ne versem agiz cevresi kizariyor kasiniyor sonra egzamaya donusuyor 3 gun kuralini uyguluyorum. 6 aya kadar hic bir sey yoktu ben vrdigim urunleri bolca tüketiyordum doktora gttik besin alerjisi dedi kremler ve surup verdi test yapilirsa dogru sonuc vermez dedi kasimaktan kanatiyor uyuyamiyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman Şener
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

Geçmiş olsun. Bebeğinizin atopik dermatiti olabilir. Bilgi ve randevu almak için www.allerjimerkezi.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

15 Ocak 2019 10:35