ÇC
Soru Sahibi
15 Haziran 2017 10:19

Akut faranjit

Merhaba doktor bey 19 yaşındayım, boğaz ağrısı şikayetiyle gittim akut faranjit dedi doktor 1 haftadır boğazımdaki ağrı ve kızarıklık geçmedi daha sonra kan tahlili yaptı kanım normal çıktı mikrop da yokmuş.Molcef plus antibiyotik verdi kolay iyileşmem için demir eksikliğim için de ferrum fort kullanıyorum ikisini birlikte kullanmamda bir sakınca var mıdır? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yunus Kaplan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba bilinen özel bir etkileşimleri yok bu ilaçların yalnız beklenmeyen bir durum olursa doktorunuza başvurmayı ihmal etmeyin

15 Haziran 2017 23:51
Op. Dr. Yunus Kaplan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba bilinen özel bir etkileşimleri yok bu ilaçların yalnız beklenmeyen bir durum olursa doktorunuza başvurmayı ihmal etmeyin

15 Haziran 2017 23:52