öh
Soru Sahibi
19 Aralık 2020 23:07

Akupunktur ile zayıflama

Merhaba.Zayıflamak için akupunktur uyguluyor musunuz?Detaylı bilgiye nerden ulaşabilirim? Ve akupunkturla zayıflama yapıyorsanız kaç haftada sonuç alırız.Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba Habibe Hanım. Zayıflama akupunkturu uyguluyorum.İlk haftadan itibaren sonuç almaya başlarsınız. Ayrıntılı bilgi için *** *** ** nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

21 Aralık 2020 14:14