VM
Soru Sahibi
13 Kasım 2021 16:09

Akne ve sivilce

Dermatoloji muayene ücretleri ne kadar acaba? Ayrıca daha ayrıntılı bir adres alabilirmiyim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Adres: Arabayatağı, Özel MEDICABIL Yıldırım Hastanesi No. 326, Ankara Yolu Cd., *** *** ** Yıldırım/Bursa Metro ile gelecekseniz arabayatağı durağında inmeniz gerekiyor. Ankara yolunda Ankara tarafına giderken, Tapu binasını ve fakülte kavşağını geçince sağda kalıyor. Muayene ücretleri hakkında *** *** ** 33 nolu telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

15 Kasım 2021 08:49