31 Mart 2015 13:56

AKCİĞER KANSERİ

Hasan Bey Merhaba,74 Yaşındaki babm 19 Mart tarihinde S.V.O teşhisiyle hastaneye yatırıldı felçten sadece sağ kolu etkilendi. beyin ve kalp damarları tıkalı. boyun lenfi 6 aydır şiş olduğunun teşhisleri konuldu. aynı zamanda akciğerinde sağ alt lob da ana bronşu kapatan bir leke var. doktorlar bronskopiyi kaldıramayacağını söyleyerek balgam sitolojisi yaptılar. sonuçlar 10 gün sonra çıkacak. şuan kan sulandırıcı' Planor' içiyor. Factive antibyotik kutusu yeni bitti ve günde 6 kere combivent ve pulmicort buhar alıyor. aynı zamanda şekerve tansiyon ilaçları kullanıyor. bir de hepatit c de çıktı. sorum şu: 73 yaşında, şeker, tansiyon ve felç hastası olan babam akciğer kanser şüphesine karşı ne tür bitkisel ilaç, çay, kür vb. kullanabilir? kendisi Hatay' da yaşıyor. fakat tüm tetkik ve filmleri istanbulda yanımda. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Saygılarımla,

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hasan Gökhan Şentürk
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

bana tetkikleri getiriniz daha sonar hatay da tedavisi için gerekli terapiste yönlendiririz

1 Nisan 2015 13:26