İB
Soru Sahibi
8 Şubat 2021 08:57

akciğer hastalığı

hocam merhaba; kontrastsız toraks bt sonucuna göre : her iki akciğer posterior kesimlerde depandem dansiteler mevcuttur ,sağ minör füssürde kalınlasma komşu akciğer dokusunda buzlu cam yoğunluğunda infiltrasyon saptanmıştır. buna göre ne yapmamız gerek, bu açıklamaya göre endişe edilecek bir durum var mı acaba ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. FATMA GÜLDEN YÜKSEL
Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, öncelikle covid yönünden değerlendirilmeniziöneririm, aksi taktirde göğüs hastalıklarında hastanın da muayenesiyle birlikte bir sonuca varılması doğru olacaktır.

8 Şubat 2021 17:40