ME
Soru Sahibi
13 Ekim 2021 16:31

Akciğer Film Sonucu

Hocam merhaba işe gireceğim için sağlık raporu almak amacıyla hastaneye gittim ve akciğer filmi çektirdim film sonucunda 'Sağ akciğer alt zonda silik sınırlı dansite artışı izlenmiştir. BT Önerilir.' yazıyor acaba bu neden olabilir ? herhangi bir şikayetim yok ve sigara kullanmıyorum. Açıklarsanız çok sevinirim iyi çalışmalar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Gamze Kızıltan
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

bu konuda göğüs hastalıkları ya da göğüs cerrahisi bölümlerine başvurmalısınız

13 Ekim 2021 17:15